Beharangozó: Kőbánya-Őrkő Cleanup 2

Hulladékgyűjtési kaláka Kőbánya-Őrkő Cleanup 2

2019. június 12.

A GAL Sepsi Egyesület szervezésében június 15-én, szombaton 10 órai kezdettel kerül sor a Kőbánya-Őrkő Cleanup 2. kiadására. Avagy Egyesületünk újabb hulladékgyűjtési kalákára hívja a város lakosságát. A cél változatlan: a város külterületén éktelenkedő néhai őrkői kőbánya környezetének megtisztítása az évtizedek alatt odahordott háztartási hulladéktól.

A GAL Sepsi Egyesület, ahogy a korábbi akciói során, partnerségben a Tega Rt.-vel, most is biztosítja a helyszínen a szemétgyűjtéshez és elszállításához elengedhetetlen infrastruktúrát, felszerelést: kukákat, kesztyűt, szemetes zsákot, lapátot és egyéb szerszámokat. Illetve a kávét, vizet és az önkéntes napszámosok kosztját is.

Találkozó a Fehér Háznál. Szeretettel várunk mindenkit a Kőbánya-Őrkő Cleanup 2 kalákára, városunk és környezetünk tisztaságáért elkötelezett városlakót!
Akárcsak a sajtó képviselőit is.

 

Az esemény közösségi oldala.

 

 

A GAL Sepsi csapata.